Makale listesine git
06/02/20Duyurular

VALORANT Kampüs Elçileri Belli Oldu

Paylaş:

VALORANT Kampüs Elçileri belli oldu, Kapalı Beta döneminde duyurduğumuz elçi alımları tamamlandı. Hızlı bir şekilde büyüyen VALORANT topluluğu için kendi üniversitelerinde çeşitli etkinlikler ve turnuvalar düzenleyecek elçilerin iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsin. 

Üniversite

Ad-Soyad

Eposta

Abdullah Gül ÜniversitesiSeyyid Ahmed Adarahmedadar25@gmail.com
Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji ÜniversitesiArif Karakuşariffkarakuss@gmail.com
Afyon Kocatepe ÜniversitesiÖmer Zenginalbaylar33@gmail.com
Akdeniz ÜniversitesiHüseyin Furkan Büberhfurkanbuber@hotmail.com
Aksaray ÜniversitesiCan Kardaşsarilacivert1907.fk@gmail.com
Alanya Alaaddin Keykubat üniversitesiSami NazSami.naz1508@hotmail.com
Alanya Hemdullah Emin Paşa ÜniversitesiOrçun Topantaşaslanorcun727@gmail.com
Ankara Hacı Bayram Veli ÜniversitesiÖzge Kahramanlibbyhero@gmail.com
Ankara ÜniversitesiMuhammed Ali Ovacıkcloud.kep@outlook.com
Ankara Yıldırım Beyazıt ÜniversitesiBatuhan Yurtdanbatuhanyurtdan@hotmail.co.uk
Antalya Bilim ÜniversitesiHayati Ömer Karamankaramanomer.2000@gmail.com
Ardahan üniversitesiHarun Doğan Geyikh_y_m_v@hotmail.com.tr
Atatürk ÜniversitesiMücahit Enes Atabeymucahitekbk@gmail.com
Atılım ÜniversitesiBerkay Menekşeberkay.men2000@gmail.com
Aydın Adnan Menderes ÜniversitesiOktay Avcıoktay_avci@outlook.com
Avrasya ÜniversitesiMehmet Batın Çuhadarmehmetbatincuhadar@gmail.com
Başkent ÜniversitesiBatuhan Tosunbatuhan.tosun.96@hotmail.com
Balıkesir ÜniversitesiEnes Erdemeneserdem561@hotmail.com
Bahçeşehir ÜniversitesiÖmer Faruk Yaylaomerfruk.yayla@gmail.com
Bartın ÜniversitesiErkin Mercanekomeko066@gmail.com
Beykoz ÜniversitesiUfuk Sararufuksarar7@gmail.com
Bilkent ÜniversitesiE. Berke Karagözebkey@staff.eslgaming.com
Bingöl ÜniversitesiEyüp Eren Aydıne.erenaydin2323@gmail.com
Boğaziçi ÜniversitesiYusuf Güneşyusufgunes2326@gmail.com
Bolu Abant İzzet Baysal ÜniversitesiMustafa Erez Kuruçayereziptal@gmail.com
Bursa Uludağ ÜniversitesiAylin Karaylinrakaphilekar@gmail.com
Bursa Teknik ÜniversitesiEmir Kaan Ercanemir.kaan.ercan8@gmail.com
Çanakkale 18 Mart ÜniversitesiCem Balabanbalabanscem@gmail.com
Çankırı Karatekin ÜniversitesiCaner Yassıtaşcptkomskaikru@gmail.com
Celal Bayar ÜniversitesiEge Aydınoğluegeaydinoglu911@hotmail.com
Çukurova ÜniversitesiMert Tadıgüzelmertblanc@gmail.com
Cumhuriyet ÜniversitesiFurkan Kaan Uluçayfurkankaanulucay@gmail.com
Doğuş ÜniversitesiMevlüt Erinç Bilginerinc94@gmail.com
Dokuz Eylül ÜniversitesiYunus Çağatay Temurpeyikcagatay@gmail.com
Ege ÜniversitesiBurak Kızılaykzlyburak@gmail.com
Erciyes ÜniversitesiSidar Koçuksidarkocuk@gmail.com
Erzurum Teknik ÜniversitesiSıtkı Burak Danesburakdane@gmail.com
Eskişehir Osmangazi ÜniversitesiAdil Anıl Öktemadil_oktem@hotmail.com
Fenerbahçe ÜniversitesiEmrullah Emre Dereemrederegs@hotmail.com
Fırat ÜniversitesiEyüp Batuhan Sevişbatuhan.bj@hotmail.com
Gazi ÜniversitesiMetehan Zorbey Horzummetebro32@gmail.com
Gaziantep ÜniversitesiEmre Can Esmerxemrecanesmer@gmail.com
Gümüşhane ÜniversitesiEmre Aslanemreaslan1997b@gmail.com
Hacettepe ÜniversitesiSalih Ulaş Şahansusahan00@gmail.com
Hasan Kalyoncu ÜniversitesiÖmer Faruk Aramaomerfarukarama@gmail.com
İskenderun Teknik ÜniversitesiTarık Utku Bölükbaşt.utkublk@gmail.com
Isparta Uygulamalı Bilimler ÜniversitesiBerk Bayarberk.bayar999@gmail.com
İstanbul Aydın ÜniversitesiKağan Yılmazkagan03yilmaz@gmail.com
İstanbul Bilgi ÜniversitesiBilal Çınarbilal.cinar@bilgiedu.net
İstanbul Esenyurt ÜniversitesiHüseyin Alpcan Demircihuseyin-alpcan@hotmail.com
İstanbul Gedik ÜniversitesiBetül Aslanfatumetu_zehra@hotmail.com
İstanbul Gelişim ÜniversitesiTemelcan Çıraktemelcancirak@gmail.com
İstanbul Kent Üniversitesiİsmail Salıkismailsalik199964@gmail.com
İstanbul Medeniyet ÜniversitesiYunus Dağlıimuyunusdgl@gmail.com
İstanbul Medipol ÜniversitesiEkrem Anıl Gümüşekremanilgumus@gmail.com
İstanbul Teknik ÜniversitesiMert Can Altıkulaçmertcan6kulac@gmail.com
İstanbul Kültür ÜniversitesiFerhat Özdemirferhatozdemir9893@gmail.com
İstanbul Yeni Yüzyıl ÜniversitesiMücahit Cengizthepersleoyunlar@gmail.com
İstanbul Ayvansaray ÜniversitesiDoğukağan Özmendogukanozmen1903@hotmail.com
İstanbul ÜniversitesiArya Halakoueiaryahalakove34@gmail.com
İstinye ÜniversitesiÖmer Keskinomerkeskin607@gmail.com
İnönü ÜniversitesiMuhammet Şükrü Delibaşmuhammetsdelibas@gmail.com
İstanbul Üniversitesi - CerrahpaşaAtilla Altunalevatillaaltunalev@gmail.com
İzmir Bakırçay ÜniversitesiMetehan Mazmanmazman.mete@gmail.com
İzmir Ekonomi ÜniversitesiEsra Melike Ersoyesramelikeersoy@gmail.com
İzmir Yüksek Teknoloji EnstitüsüBerk Dereliberkdereli4545@gmail.com
İzmir Kavram Meslek YüksekokuluSinan Azraksinanazrak_@hotmail.com
Karabük ÜniversitesiMiraç Ziya Alevmiracalev@gmail.com
Kadir Has ÜnıversitesiOsman Çağrı Şimşekosman_AOG@outlook.com
Kapadokya ÜniversitesiYiğit Can Beytemüryigit.2812@hotmail.com
Kahramanmaraş Sütçü İmam ÜniversitesiMert Kundakcımert_kndkc_1907@hotmail.com
Karadeniz Teknik ÜniversitesiMuhammed Yükselgsmuho28@gmail.com
Karamanoğlu Mehmetbey ÜniversitesiBahadır Çalışkanemek8herakles@gmail.com
Kastamonu ÜniversitesiBarış Kandemirbarismedya.06@gmail.com
Koç ÜniversitesiBerke Can Rizaiberkecanrizai1@gmail.com
Kocaeli ÜniversitesiHakan Can Duranhakancan_duran@hotmail.com
KTO Karatay ÜniversitesiMustafa Emre Tufanemretufan42@gmail.com
Kütahya Dumlupınar ÜniversitesiDoğukan Demirbloodeaqle123@gmail.com
Maltepe ÜniversitesiHüma Oruçhumaorucc@gmail.com
Marmara ÜniversitesiSüleyman Sırrı Özdemirçeliksirriozdemircelik@gmail.com
Mehmet Akif Ersoy ÜniversitesiHüseyin Kadızhsynkdz@hotmail.com
MEF ÜniversitesiDavud Duranduranda@mef.edu.tr
Mersin ÜniversitesiLion Alhalabimanyman81@hotmail.com
Muğla Sıtkı Koçman ÜniversitesiEnes Dertlisherlockhlms_05@hotmail.com
Necmettin Erbakan ÜniversitesiOğuz Kağan Durmazoguzkagandurmaz@gmail.com
Nevşehir Hacı Bektaşi Veli ÜniversitesiAhmet Yıldırım Kumkumyldrm@gmail.com
Niğde Ömer Halis DemirAli Alişanalialisan18@hotmail.com
Nişantaşı ÜniversitesiZeynep Ersoyzeynepyosre@gmail.com
Ondokuz Mayıs ÜniversitesiCaner Uysalcaneruysal2017@gmail.com
Ordu üniversitesiCihangir Ekincicihangirr6@gmail.com
Orta Doğu Teknik ÜniversitesiMustafa Mert Denizmertkaysdeniz06@gmail.com
Osmaniye Korkut Ata ÜniversitesiAhmet Öztürka5347141763@gmail.com
Ostim Teknik ÜniversitesiMehmet Burak Salmanmsalman7801@gmail.com
Özyeğin ÜniversitesiMehmethan Varanmehmethan.varan@ozu.edu.tr
Pamukkale ÜniversitesiŞafak Şenjafak649@gmail.com
Piri Reis ÜniversitesiBerkin Çağıl Avcıberkincagil@gmail.com
Recep Tayyip Erdoğan ÜniversitesiYakup Demiryürekyakupdmryrk@outlook.com
Sabancı ÜniversitesiOğuz Boroguzbor@sabanciuniv.edu
Sağlık Bilimleri ÜniversitesiBedirhan Murat Karaoğlubedrhannk@gmail.com
Sakarya ÜniversitesiCem Yılmazstyria81@gmail.com
Sakarya Uygulamalı Bilimler ÜniversitesiMert Erkanmerterkan411@gmail.com
Samsun ÜniversitesiMert ÇebitürkMertcebiturk@gmail.com
Süleyman Demirel ÜniversitesiBerke Çakmakberkecakmak17@live.com
Tekirdağ Namık Kemal ÜniversitesiÖmer Faruk Karakuşmjxlabx@gmail.com
TED ÜniversitesiBerk Çoşkunfromxeo@gmail.com
Trakya ÜniversitesiYiğit Ekinciekinciyigit7@gmail.com
Türk-Alman ÜniversitesiBerkan Sarıtaşberkan.saritas@outlook.com
Uşak ÜniversitesiEnes Çeşitcioğlulegitpucka@gmail.com
Üsküdar ÜniversitesiMert İçdemmerticdem2@hotmail.com
Yalova ÜniversitesiMert Burkay Karadelixburkay@hotmail.com
Yaşar ÜniversitesiAyberk İlikasukathesecond@gmail.com
Yeditepe ÜniversitesiAykan Karabulutkarabulutaykan1998@gmail.com
Yıldız Teknik ÜniversitesiEcem Banjoseiecem@gmail.com
Zonguldak Bülent Ecevit ÜniversitesiAlperen Güvenalperenguven006@gmail.com

  

0